Facebook

BIKE FITTING 2019

BIKE FITTING 2019
11-12-2019

BIKE FITTING 2019

Olen olnud rattaspordi juures olnud aastast 1986. Selle aja jooksul olen pidanud sadu kordi oma sõiduasendit timmima. 2008 aasta paiku sai käidud ka Dr. Rannama juures teaduslikult sõiduasendit seadmas. Kõik see andis mulle kindluse, et ma TEAN milline peab olema minu enda sõiduasend. Tuleb välja, et tegelikult ikka ei ta küll...

Hiljuti väisasin www.velodynamics.ee stuudiot, et vaadata ja proovida mida teadjamehed arvavad minu sõidu asendist. Kuna olen vahetanud välja oma jalgratta 3T Exploro vastu ja soetanud 2 paari uus Lake sõidukingasid siis tundus see igati mõistlik.

Testimise päeval võtsin kaasa oma jalgratta ja kaks paari sõidukingi. Selga panin pikad sõidupüksid ja pikkade käistega sõidusärgi. Etteruttavalt võin öelda, et see oli vale otsus. Suhteliselt kiiresti hakkas palav. Enne sõiduasendi seadmist toimus väike intervjuu teemadel nagu vigastused, eesmärgid ja mis tüüpi rattur oled. Sõiduasendi paika seadmine kestis pea 2 tundi. Tulemus oli minu jaoks üllatava. Poleks uskunud, et nii palju tuli asendit muuta. Kindlasti soovitan kõigil, kes sõidab keskmisest rohkem rattaga, antud bike fitting läbi teha. Hiljuti käis näiteks Rein Taaramäe samas stuudios oma paarile väikesele probleemile lahendust otsimas.

Jaanuari kuus korraldame koos VELODYNAMICS fike fitting stuudioga Tervisespordi naistele ürituse, mille raames saab omale uue ja parema sõiduasendi meie tubli suure algustähega Tervisespordi Grupijuht URVE RUSSOW. Lisaks saavad kõik Biketraveli kevadise Mallorca laagriga liitunud ratturid 10% allahindluse VELODYNAMICS teenustelt. Mine ja kasuta võimalust. Hetkel on parim aeg atra seada :)