Facebook

Biketraveliga Itaalias Cattolicas.

Biketraveliga Itaalias Cattolicas.
02-05-2019

Biketraveliga Itaalias Cattolicas.

KAROLIN KARBUS:

 

Minu elukaaslane käib kevadeti rattalaagris. Kaks aastat olen olnud kodus või samal ajal teises vahemere paigas aega veetmas, oli nüüd aeg oma grupijuhi ülesandeid täitva elukaaslasega laagrisse ühineda. Seekord viis Biketraveli reis Itaaliasse Cattolicasse. 

Kuna trennihunt pole ja rattaga sõit pigem suisa võõras, kutsusin kaasa ka hea sõbranna, et gruppide sõidupäevadel jalgsi linna avastada. Elukaaslase jutt, et igaüks saab grupisõiduga hakkama ja küll te enamiku kaasa veerete, tundus utoopia. Ratas sai siiski renditud ideega paar sõitu tutvumiseks kaasa veereda. Üsna viimasel hetkel sai rendiratas vahetatud asjatundjate nõuandel elektriratta vastu ning see osutus sealse teedevõrgu, teekatte kvaliteedi ja maastiku juures parimaks otsuseks. Õhkkond ja võimalused olid nii head, et algsest mõttest jäid järgi riismed ja kaasa said tehtud (paari üksiku lühikese erandiga) KÕIK sõidud, mis meie “elunautlejate” grupi energiapomm Janika välja reklaamis.

Kokku tuli 500 kilomeetrit 6900 tõusumeetriga - hingematvate vaadete ja jõudu andvate eneseületustega. Meeldejäävaimad paigad olid mereäärne kuurortlinnade piirkond Riminiga, San Marino ja mõnusad sisemaa külateed. Kindlasti mainin ära ka selle, et elektrirattaga saab kätte väga kena koormuse. Vajutad kaua viitsid ja kui tahtmist rohkem naudelda ja ilusaid kohti vaadata, siis vajutad nuppu ja vuristad nagu mesilane teistest mööda ja teed pilti ja imetled vaateid. 

Aktiivne puhkus on parim puhkus ja selle tiimi korraldusel teeks seda iga kell uuesti! Hotell Europa Monetti jättis väga sügava mulje. Hubane, kena, maitsvad toidud, ideaalne teenindus – parim kus olen kunagi viibinud.