Facebook

Fätbike@Taevaskoda Weekend

Fätbike@Taevaskoda Weekend
10-01-2018

Fätbike@Taevaskoda Weekend

Fatbike@Taevaskoja Weekend

3. – 4. veebruar 2018

Olge mureta Tervisesportlane! Nüüd saate ka talvel nautida jalgrattasõitu ja olenemata sellest mis ilm parasjagu väljas on. Aga mitte küll tavalise jalgrattaga, vaid FATBIKEga. Tule proovi sinagi järgi see uus ja kasvav trend looduses liikumiseks! Weekendi alustame Taevaskoja Puhkekesusest, kus paneme oma asjad tubadesse, jagame kätte renditava varustuse ja teeme selgeks sõiduvõtted. Meie rajameistriks on Puhka Looduses matkajuht Mikko Reponen. Kogu talvise nädalavahetuse märksõnadeks on võimsad liivakivipaljandid, lummavad vaated, nunnud metsarajad, allikad, vesiveski ja palju muudki põnevat. Kulgeme rahulikult, et jääks aega vaadata paremale ja vasakule. Grupijuht valib tempo vastavalt grupi võimekusele, et kõigile jääks retkest positiivne elamus. Hingetõmbe, jutupausid ja šelfi tegemise hetked toimuvad regulaarselt. Nädalavahetus on jõukohane kõigile kes oskab kaherattalise peal tasakaalu hoida ja kellel pikkust vähemalt 150 cm.

Mis kaasa, mis selga?
Riietuge vastavalt ilmastikuoludele, soovitavalt sportlikult ja kihiliselt. Talvisel ajal buff ehk torusall või õhuke spordimüts kiivri alla. Arvestage, et riided võivad ka kergelt määrduda. Lisaks riietumisel on märksõnaks kihilisus.
Veepudel

Mõlema päeva rattamatkad saavad alguse Taevaskoja Puhkekeskusest. Esimesel päeva rattamatka märksõnad on - liivakivipaljandid,allikad, koopad, Valgesoo raba, Kiidjärve vesiveski, kuklasterada. Marsruuti saab muuta ka jooksavalt kergemaks või raskemaks(tehnilisemaks). Teise päeva märksõnad on - tehnilisemad lõigud, Ahja jõe ürgorg, Mammaste singlid, tõusud ja laskumised.

Päevakava

Laupäev 3. veebruar

10:00 - 11:00 - saabumine

12:00 - 16:00 – Fätbike rattamatk

16:30- 18:30 - saun

17:00 - kerge oode (soolased/magusad saiakesed ja kohv/tee)

18:30 - korralik õhtusöök

19:30 - õhtuprogramm, hinnas suupisted
 

Pühapäev 4. veebruar

09:00 - hommikusöök

11:00 - 14:00 – Fätbike rattamatk

14-:00 - 15:00 - pesemise võimalus

15:00 - kojusõit

 

Taevaskoja Puhkekeskus

Taevaskoja loodus ja ümbritsev õhkkond on tõeliselt värskendav. Pole midagi paremat, kui tulla linnamürast eemale ja lõõgastuda kaunis Lõuna- Eesti looduses. Värske õhk, vulisev vesi, ürgne mets on kõik looduse suurteosed. Taevaskoja Turismi- ja Puhkekeskus pakub Teile võimalust tulla ja nautida seda suurepärast õhkkonda, mis jääb linna elus tahaplaanile. Ainult kahesed toad. Lisatasu eest on võimalik olla üksinda toas. Küsi peretoa pakkumist kui selleks on vajadus.

Hinnad

Tervisespordi klubiliikmele 108 €

Kui ei ole veel klubiliige 118 €

Hinnd sisaldab: rattamatkad giidi juhendamisel, 4 toidukorda, sauna, ööbimist kaheses toas, õhtust koolitust, super seltskonda.

Lisatasu eest:

* Fätbike rent 20 € mõlema päeva eest kokku (kokku saadaval 20 Fätbiket)

* Transport Tallinnast koos rattaveoga edasi-tagasi 25 €

* Ainult rattavedu Tallinnast edasi-tagasi 15 €

* Üksinda toas lisatasu eest 20 €

 

Rendirattad

Fatbike`i “Silverback Scoop Fatty”

 

 

Transport Tallinnast

Võimalik on soetada Tallinna piirkonnas Uksest-Ukseni teenust. Hinnad on lisatasu osas kirjas. Teenus tähendab seda, et Sind võetakse kodu ukse juurest peale koos varustusega ja viiakse Taevaskotta ja järgmisel päeval tuuakse koju tagasi. Sellist teenust pakume hetkel maksimaalselt 5-le inimesele. Suurema vajaduse korral hangime transpordi vahendeid juurde.

Tule sõida PÜSS-bussiga puhkama :)

 

Registreerimine janika.berning@gmail.com

Lisaküsimused: Virgo Neeme 5109269