Facebook

Gran Canaria 7 - 15 veebruar 2018

Gran Canaria 7 - 15 veebruar 2018

Kui lapsena esimestel koolipäevadel uued õpikud kätte jagati, siis ikka piilusid uue raamatu keskmistele lehekülgedele, et näha, mis sind ees ootab. Hirmuga veendusid, et seda on võimatu mõista, kuid hiljem lehthaaval sinna jõudes, ei paistnud asjad enam võimatuna. Seesama kehtib ka mägedes rattaga sõites. Mäkke või alt üles vaadates tundub see kõik võimatu...tuleb lihtsalt hakata minema. Gran Canarial on aastaringselt pehme kliima. Rattasõidu harrastaja jaoks on see kliima parim mida tahta. Biketraveli 9 päevase rattareisi võtmesõna on kvaliteetne puhkus. Meid ootab ees 4* hotell, läbimõeldud rattasõidu trassid, kogenud Grupijuhid ja mõnusad koosveedetud õhtud. 

Gran Canaria 7 - 15 veebruar 2018

Kliima ja loodus

Gran Canarial aasta keskmine kõrgeim temperatuur on 25 kraadi ja madalaim on 17 kraadi. Pole ju üldse paha. Kõlab paremini kui Eesti suvi. Tõepoolest ideaalne paik puhkamiseks. Gran Canaria on silmapaistvalt vaheldusrikka ja imelise loodusega paik. Põhjaosas on taimestik rohelisem ja lopsakam, vahelduvad mäed ja orud. Mägedes avanevad vaated on unustamatud. Lõunaosas on soojem ja päikesepaistelisem ning sobib oma kaunite liivarandadega suurepäraselt ranna- ning veemõnude nautimiseks.

Raskusaste

Rattamatkajat köidavad ennekõike maalilised mäed ja kaunid väikelinnad. Ratta kaasa võtmine saarele ei ole hädavajalik. Saarel saab rentida just endale sobivat ratast. Biketravel jagab nõu ja omapoolseid soovitusi. Leiad endale kindlasti sobiva ratta. Raskusastme poolest on saarel sõitmine üle keskmise. Ärgem unustagem tõde, tapab tempo mitte distants. Seega kui ei jaksa kogu mäge sõita, siis sõida pool. Ilus on ikka. Kindlasti on lihtsam ja mõnusam, kui oled eelnevalt treeninud. Anname ka eelneva ettevalmistuse osas nõu. Küsi julgelt.  Iga päev ei pea sõitma, kui tahad päevitada, siis päevita! 

Muud tegevused

Gran Canaria rannajoone pikkuseks on 236km. Saab nautida rannamõnusid ja veespordialasid. Suuremad rannad paiknevad saare lõunaosas turismikeskuste läheduses. Nende hulka kuuluvad  San Augustini rand, Las Burrase rand, Maspalomase, Playa del Inglesi, Patalavaca ja Puerto Rico rannad. Playa del Inglesi rannast saavad alguse liivaluited Las Dunas, mis ulatuvad kuni Maspalomaseni. Düünid on looduskaitse all, turistide meelistegevuseks on jalutuskäik või kaamelisõit luidetel. Las Palmase kesklinnas asub 4 km pikkune Las Canterase rand. Siin on hea koht snorgeldamiseks ja sukeldumiseks.

Hotell: 

Hotelli valides pöörasime tähelepanu kvaliteedile. Reisi ajal on hotell ikkagi sulle kodu eest. Meid ootavad avarad toad, lahke ja sõbralik personal, rikkaliku, kvaliteetse valikuga restoran ja mitmekülgsed ajaveetmisvõimalused. Õhutuseks ajaveetmiseks sobib lobby baar ja igal õhtul elavat muusikat pakkuv baar. Lisaks on hotellis erinevad basseinid, millest üks on soojendusega. Hotellis on olemas rattahoiu ruum.

Tasub teada

Sõidame ja naudime. Kiiret ei ole ja kõikidel sõitudel võtame aja maha, et nautida tass kohvi ja kohalikke hõrgutisi.  Kohv jaguneb valmistamisviisi järgi kolmeks:

 • Café solo – väike tass kange espresso kohv
 • Café cortado – espresso vähese piimaga
 • Café con leche – suur tassitäis rohke piimaga kohv.  

Kuulsaim jook on nii mandri-Hispaanias kui ka Kanaari saartel veinijook sangria, mida valmistatakse veinist, mahlast, rummist ja brändist ning joogile lisatakse apelsini-, banaani- ja õunakuubikuid. Kanaarialased peavad lugu ka heast õllest. Populaarseimad õllesordid on San Miguel, Cruzcampo ja Alhambra.

                                                                           

Reisikava

 1. päev 07. veebruar - Reisipäev ja saabumine kaunile saarele. Võtame rattad rendist välja. Õhtul on infotund. 
 2. päev 08. veebruar - Alustame seiklust saarel. Tutvume esimese tõusuga. Päevane läbisõit 60 - 70 km.
 3. päev 09. veebruar - Sõidame mööda mereäärt Mogáni suunas. Päevane läbisõit 80 - 90 km.
 4. päev 10. veebruar - Sõidame Soriasse ja Mogáni kaudu tagasi. Päevane läbisõit 90 - 100 km.
 5. päev 11. veebruar - Taastav kerimine orgudes. Päevane läbisõit 50 - 60 km.
 6. päev 12. veebruar - Tõeline väljakutse - sõidame Pico de las Nievese tippu mis on saare kõige kõrgem koht. Päevane läbisõit 120 -140 km.
 7. päev 13. veebruar - Päevane läbisõit 120 -140 km.
 8. päev 14. veebruar - Kergem kerimine. Pidulik laagri lõpetamine ja kokkuvõtete tegemine. Päevane läbisõit 60 - 70 km.
 9. päev 15. veebruar - Tagasilend.

 

RATTAPUHKUSE HIND

9 päeva 7. - 15. veebruar 2018

980 € - koht kaheses standardtoas
1200 € - ühene standardtuba

Hind sisaldab
• Majutust basseiniga hotellis, hommiku- ja õhtusöögiga
• Treeninguid erinevates treeninggruppides
• Põhjalikult ettevalmistatud rattaringid
• Treening kava - 1 kuu pikkune ettevalmistus 
• Meeldiv seltskond ja reisikaaslased


 

OMA KOHA BRONEERIMISEKS ON VAJA TASUDA VÄLJASTATUD ARVE ALUSEL SUMMAS 500 €* HILJEMALT 05.12.2017. ÜLEJÄÄNUD OSA PEAB OLEMA TASUTUD HILJEMALT 07.01.2018

*Ettemaks koosneb kahest osast: tagastamatu deposiit 350 € ja 150 € tagastatav deposiit. Kui inimene peab loobuma reisist siis tagastamatut deposiiti ei tagastata.

 

Hind ei sisalda

• Lennukipiletit. Soovi korral saab selle osta Go Travelilt hinnaga 695 € (hinna sees on ka transfeer)*
• Rataste transporti lennukiga
• Reisi ja elukindlustust (kohustuslik)
• Rattarenti (Biketravel broneerib Sulle sobiliku ratta)
 

* Lennugraafik

07. veebruar 2018 Tallinn — Helsingi Vantaa     08:25—08:55     Finnair
07. veebruar 2018 Helsingi Vantaa — Las Palmas     10:10—14:40     Finnair
15. veebruar 2018 Las Palmas — Helsingi Vantaa     14:55—23:05     Finnair
15. veebruar 2018 Helsingi Vantaa — Tallinn     23:45—00:20     Finnair
  

Küsi lisa  virgo@biketravel.ee

NB! Biketravel OÜ ei ole reisibüroo, vaid tervisesportlike ürituste, treeningute ja laagrite korraldaja, kes ei koosta ega müü paketireise. 

 

 

Gran Canaria 7 - 15 veebruar 2018
Gran Canaria 7 - 15 veebruar 2018
Gran Canaria 7 - 15 veebruar 2018